Project Description

Prezentacja

Elektrostatyczny system podpolowy Relativity zwiększa szybkość odświeżania obrazu przez kamery w urządzeniach JEOL TEM. Mikroskopy wyposażone w Relativity oferują wyjątkową rozdzielczość czasową, przepływ danych i zaawansowane możliwości automatyzacji.

Jak działa względność?

Relatvity składa się z zestawu elektrostatycznych układów optycznych zainstalowanych na szerokokątnym porcie kamery. Te układy optyczne szybko odchylają obraz do różnych regionów (lub podramek) kamery w zaprogramowanej sekwencji. Każdy odczyt z kamery zawiera mozaikę podramek. Surowe dane są automatycznie analizowane w celu uzyskania stosu obrazów.

Fonctionnement de Relativity

Kompatybilny z : 
JEM-ARM 300F / 300F2, JEM-ARM 200F, NEOARM, JEM-F200, JEM-2100Plus, JEM-2100F

Echantillon or

Po lewej: 19,200 fps ciągłego wideo w rozdzielczości atomowej, uzyskane z próbki nanocząstek złota na GRAND ARM™ przy 80 kV.
U góry: sub-obraz z lewej mozaiki danych z czasem ekspozycji 52 μs.

CECHY

Przejścia między regionami podramek w czasie krótszym niż 100 ns.

Relativity może utrzymywać częstotliwości podramek do 100 kHz.

Relativity może być używany z uchwytem in situ, laserem, elektrostatycznym modulatorem dawki IDES i innymi akcesoriami.

Optyka elektrostatyczna Relativity jest zainstalowana w porcie akcesoriów.

Układ optyczny chowa się pneumatycznie z toru wiązki, gdy nie jest używany.

Zautomatyzowane przetwarzanie danych z segmentacją, denoizacją i korekcją dryftu pomaga w pełni wykorzystać dane.

Łatwo przełączaj się z jednego programu pomiarowego na inny dzięki naszemu intuicyjnemu interfejsowi lub wykorzystaj nasze potężne narzędzia do zaprojektowania czegoś nowego.

logo IDES

IDES, przejęty przez JEOL w 2020 roku, jest liderem i pionierem w dziedzinie ultraszybkich dynamicznych TEM (UTEM / DTEM), specjalizującym się w technologiach impulsowego lasera i szybkich elektrostatycznych technologii odchylania wiązki. Produkty IDES dodają rozdzielczość czasową do wyjątkowej rozdzielczości przestrzennej TEM, umożliwiając nowe zastosowania i badanie dynamiki próbki w bardzo szybkich skalach czasowych.

IDES (INTEGRATED DYNAMIC ELECTRON SOLUTIONS, INC.)