Project Description

Prezentacja

Wybór magnesu do każdego zastosowania

JEOL oferuje pełną linię magnesów nadprzewodzących, w tym magnesy aktywnej osłony 300-800 MHz i magnesy o ultrawysokim polu 900-1020 MHz.
Wyprodukowane zgodnie z naszymi specyfikacjami przez Jastec, nasze magnesy charakteryzują się kriostatami o niskim zużyciu kriogenu, wyjątkowo niskim znoszeniu B0 i doskonałej jednorodności. Dostępne są standardowe (wąski otwór) i szerokie (szeroki otwór) systemy prowadzenia.
Seria naszych magnesów „Year Hold” charakteryzuje się jednoroczną autonomią w płynnym helu.

Technologia « Super Self Shielded » (SSS)

Najnowsza generacja technologii aktywnego ekranowania firmy Jastec, Super Self Shielding (SSS), jest opcjonalna dla naszych systemów magnetycznych.
Technologia SSS dodatkowo redukuje linię 5 Gaussów o współczynnik około 2.
Technologia ta idealnie nadaje się do ekstremalnie rygorystycznych wymagań implantacyjnych i systemów o dużym polu.

Instalacja i serwis

Dbamy o każdy magnes, który sprzedajemy! W ten sposób wszystkie nasze instalacje i nasze usługi konserwacji magnesów są wykonywane przez naszych regionalnych inżynierów serwisowych JEOL.
Mapowanie pola zapewnia najbardziej rzeczywiste centrum pola magnetycznego i najlepszą możliwą jednorodność.

Firma JEOL RESONANCE Inc. została założona 1 kwietnia 2011 r. z oddziału NMR firmy JEOL Ltd. i został częściowo sfinansowany przez INCJ (Japońską Korporację Sieci Innowacji) i JASTEC (Japońską Technologię Nadprzewodników).
Nasze urządzenia NMR i EPR wykrywają drobne ruchy jąder i elektronów tworzących materię, których analiza danych ma na celu wyjaśnienie struktury molekularnej na poziomie subatomowym. Poszukiwanie nowych wskazówek w tym kontekście nieustannie odpowiada na pytania, z którymi spotykamy się w naszym codziennym życiu.
Zastosowania, początkowo ograniczone do dziedzin biotechnologii, żywności i chemii, zostały od tego czasu rozszerzone na inne wschodzące sektory, takie jak organoelektroluminescencja (EL), w których ta technika analityczna stała się niezbędna dla rozwoju zaawansowanych technologii. Rozwój będzie trwał tak długo, jak naukowcy i instytuty na całym świecie będą dążyć do ulepszania zarówno sprzętu, jak i metod pomiarowych. Dlatego główną misją firmy jest łączenie ich wyników w celu zarówno przyspieszenia odkryć, jak i znalezienia praktycznych zastosowań dla sprzętu, dzięki usługom i wsparciu, które oferujemy naszym klientom.
Tym klientom, którzy starają się przybliżyć społeczeństwu najnowsze osiągnięcia technologiczne, oferujemy nie tylko narzędzia analityczne, ale także nasze gorące wsparcie w rozwiązywaniu wszelkich problemów, jakie mogą napotkać. Robimy to, ponieważ głęboko wierzymy, że postęp nauki ma największy potencjał ochrony i wzbogacania ludzkiego życia.

Takahiro Anai, Prezes i Pełnomocnik Dyrektora